STIMULANTY

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

STIMULANTY (6 produktů)

Tribulus Ultra 800 mg 90 cps.

340 Kč 312 Kč
Koupeno 3796x
detail

Tribulus Ultra 800 mg 270 cps.

799 Kč 779 Kč
Koupeno 3287x
detail

NO Exploder Drink 600 g

599 Kč 550 Kč
Koupeno 5863x
detail

N.O. Exploder drink 30g

42 Kč
Koupeno 3253x
detail

Caffeine + Synephrine 90 kapslí

189 Kč 166 Kč
Koupeno 4180x
detail

CAFFEINE PACK

611 Kč 498 Kč
Koupeno 45x
detail

1

Stimulanty

jsou přípravky, které stimulují psychický i fyzický výkon. Pomáhají zvyšovat koncentraci a pomáhají odstraňovat únavu. Simulanty a energizéry celkově zvyšují připravenost organismu k danému výkonu, nejčastěji k výkonnostním a silovým sportům. Zlepšují psychickou aktivitu a přispívají k mobilizaci tukových zásob a způsobují, že pracující sval  využívá tuk jako zdroj energie.

Anabolizéry před tréninkem

Co jsou anabolizéry?

Anabolizéry pomáhají nastartovat svalový růst. Zvyšují hladinu testosteronu a růstových hormonů v těle. Po pravidelné konzumaci anabolizérů se bude svalová hmota tvořit rychleji, efektivněji a navíc bude velmi kvalitní. Po náročném výkonu se Vaše svaly dobře zregenerují a Vy tak budete moci opět pokračovat ve cvičení.

Anabolizéry jako doplňky výživy

Anabolizéry zvyšují svalový objem cvičených partií. Maximální efekt se dostaví při pravidelném užívání, o kterém Vám doporučujeme poradit se s našimi poradci nebo trenérem ve Vašem fitness centru.

Mezi nejznámější anabolizéry patří Nitrix Oxid, který obsahuje L-Arginin, zvyšuje hladinu oxidu dusného a tím podporuje rychlejší nárust svalové hmoty, Tribulus, který obsahuje výtažek z rostliny Tribulus Terrestris, což je přírodní stimulátor testosteronu, a HMB - Hydroxymethyl Butyrate s anabolickými účinky při tréninku.

 

Mgr. Lubomír Krhut dodává:

Stimulanty jsou  látky které ovlivňují některé reakce organismu a to zvýšením činnosti některých orgánů či žláz.V kulturistice a silových sportech máme stimulanty. Neurotransmitální - tedy takové,které stimulují nervovou soustavu a zlepšují nervový přenos. Hormonální stimulují činnost žláz k vyšší aktivitě.(testosteron, růstový hormon.)

 

Dávkování :

U neurostimulantů se většinou dodržuje dávkování od výrobce a to cca 30-60 minut před zátěží.U hormonálních stimulantů je nutno dávkovat dlouhodobě a stabilně jelikož stimulace se projeví zvýšením hladiny daného hormonu v rámci % nikoliv násobku. Obvykle se dávkuje dva až třikrát denně.

 

 V dnešní době lze zakoupit energizéry (stimulanty) v nejrůznějších formách. Všechny tyto formy jsou praktické, dodají tělu potřebnou energii a mají příjemnou chuť. Mezi nejoblíbenější energizéry patří energetické nápoje s rychlým nástupem účinku, energetické gely, které využívají zejména vrcholoví sportovci, energetické kapsle usnadňují přesné dávkování a energizéry v prášku, které se dají snadno rozmíchat v oblíbeném nápoji. 

Zdrojem energie pro svalovou práci bývají nejčastěji jednoduché a složené cukry. Energetické nápoje obvykle obsahují kofein nebo taurin. Speciální energizéry neobsahují téměř žádné sacharidy. Jejich složení je v optimálních poměrech takové, aby došlo ke stimulaci mozku a k využití vlastních energetických zdrojů. Pro zvýšení energetického potenciálu je do přípravků přidáván kreatin.