VÝHODY

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

VÝHODY

 

Doporučte nás svým přátelům a známým

  1. Nakoupili jste u nás produkty a byli jste s nákupem spokojení? Doporučte nás dál svým známým, kteří nás ještě neznají! Pokud si u nás také něco vyberou, požádejte je, aby při nákupu do poznámky vyplnili, že u nás nakupují na vaše doporučení. Vy potom dostanete kupón na nákup našich výrobků v hodnodě 10 % z částky, kterou u nás utratili vaši přátelé! Ten pak můžete využít při jednom ze svých dalších nákupů v našem obchodě.
  2. Nakoupili jste u nás již více, než 5x? Jsme tomu velmi rádi a vážíme si Vás a proto Vám nabízíme trvalou slevu na všechny další nákupy od 1% - 10%. Stačí si o výhodu napsat na obchod@musclesport.cz

 

V případě jakýchkoliv dotazů či námětů na zlepšení nás kontaktujte: 

na čísle: + 420 777 515 887 
na e-mailu: info@musclesport.cz

Jsme tu pro Vás!

 

Pokud najdete v jiném internetovém obchodě nižší cenu než u nás (netýká se zboží, které někteří prodejci prodávají s prošlou expirací nebo jako zboží v akci), MY JI VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE DOROVNÁME. Napište nám :)

(povinné)
Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.