O nás

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

O nás

 

Vážení zákazníci,

produkty nesoucí označení MUSCLESPORT®  jsou určeny především těm z Vás, kteří jdou za svým jasným cílem a vědí, čeho chtějí dosáhnout. Toto tvrzení si můžeme dovolit vyslovit, neboť pro všechny naše výrobky je charakteristické:

 nejvyšší kvalita používaných surovin

Veškeré suroviny používané při výrobě pocházejí pouze od prověřených dodavatelů, se kterými máme navázanou dlouhodobou spolupráci. Všichni naši dodavatelé, stejně jako my, mají zavedené systémy kontroly jakosti a bezpečnosti výroby HACCP, dále pak disponují certifikáty kvality - ISO, IFS, BRS, případně dalšími. Velká většina používaných surovin je ve farmaceutické kvalitě. Při výběru surovin preferujeme kromě původu ze států Evropské unie, také jejich čistotu, co nejvyšší stupeň koncentrace účinné látky s co nejnižší obsah vedlejších látek. Při sestavování receptur se snažíme minimalizovat použití vedlejších přídatných látek a vždy dáváme přednost surovinám s přírodním původem. Zásadně nepoužíváme žádná syntetická barviva, aromata a posilovače chuti. Všechna aromata a barviva jsou pouze přírodního původu. U náhradních sladidel preferujeme taková, která jsou získávána z přírodních surovin.

 

vysoká využitelnost – efektivita

Všechny naše výrobky procházejí poměrně složitým procesem vývoje. Po prvotním sestavení receptury našimi specialisty na výživu nastává dlouhý proces testování u řady profesionálních i amatérských sportovců. Teprve pak nastává je finalizována receptura výrobku. Díky dlouholetým praktickým zkušenostem našich vývojových pracovníků a technologů koncipujeme receptury našich výrobků tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší využitelnosti, tedy co nejvyššího efektu pro zákazníka. Například u proteinových produktů lze správnou volbou kvality a kombinace surovin zvýšit využitelnost z běžných 50 % až na téměř 97 %.

 

rychlost dodávek

Veškeré objednávky jsou zpracovávány distribučním centrem, které je vybaveno moderním elektronickým systémem zpracování zásilek. Díky centrálnímu skladu je zajištěno, že všechny objednávky jsou expedovány v pracovních dnech do 24 hodin od přijetí objednávky nebo připsání platby na účet

 

poradenství

Pokud si nejste jisti výběrem toho správného výrobku pro Vás, neváhejte kontaktovat naši odbornou poradnu chat-online která je připravena Vám fundovaně poradit.

 

Pevně věříme, že budete s našimi výrobku spokojeni a že rozšíříte nekonečnou řadu našich spokojených zákazníků.

 

Mnoho úspěchů Vám přeje Váš

 

Musclesport-team

 

Zdravotní tvrzení

Rádi bychom Vás seznámili s „Nařízením Evropského parlamentu a rady o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin ( ES č.1924/2006)“, které se dotýká i našich produktů.

 

Jedná se o nařízení, které vešlo v platnost 1. července 2007. Od 15.12.2012 lze používat pouze funkční zdravotní tvrzení uvedená na seznamu „Nařízení komise EU č. 432/2012“.

 

Toto nařízení se týká veškerých firem vyrábějících nebo distribuujících potravinové doplňky.


Definice zdravotního tvrzení – jakékoliv tvrzení, které uvádí, naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že existuje souvislost mezi kategorií potravin, potravinou nebo některou z jejích složek a zdraví.

Tvrzení o snížení rizika onemocnění – jakékoliv tvrzení, které uvádí, naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že spotřeba určité kategorie potravin, potraviny nebo některé z jejích složek významně snižuje riziko vzniku určitého lidského onemocnění.

 

Nařízení se vztahuje na všechna výživová a zdravotní tvrzení v obchodních sděleních, v reklamě na potraviny i v propagačních kampaních. Ty již nesmí obsahovat výroky, které uvádí nebo naznačují, že existuje souvislost mezi potravinou a zdravím. Rovněž nesmí tvrdit, že některé potraviny snižují riziko onemocnění apod.

 

Protože jsme firma, pro kterou je zákazník na prvním místě, a která dodržuje platné zákony, toto nařízení zcela respektujeme. Pokud pro Vás nejsou dostačující současné popisy produktů, kontaktujte nás prosím na info@musclesport.cz.
Pokud najdete v jiném internetovém obchodě nižší cenu než u nás (netýká se zboží, které někteří prodejci prodávají s prošlou expirací nebo jako zboží v akci), MY JI VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE DOROVNÁME. Napište nám :)

(povinné)
Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.