Náš team

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

Náš team

 

   

Mostečan Vladimír Jeřábek získal zlatou a stříbrnou medaili na mistrovství světa, které pořádala asociace silového trojboje WPC. Od r.2015 člen PROFESIONÁLNÍHO TÝMU STRONGMANŮ V ČR. 
 

Vladimír Jeřábek nejprve v kompletním silovém trojboji vydřel druhé místo, následně ale zvažoval konec svého účinkování na šampionátu v Praze. Nakonec ale přeci jen nastoupil i k mrtvému tahu, své parádní disciplíně, v níž se závodilo samostatně, a posledním pokusem sebral zlato dychtivým Rusům.

Vladimír Jeřábek odjížděl na pražský světový šampionát v benchpressu, silovém trojboji a mrtvém tahu pod hlavičkou asociace WPC s tím, že důležitějšího závodu se dosud nezúčastnil a v budoucnu už možná ani nezúčastní. Podřídil mu úplně všechno.

Soutěžilo téměř 900 závodníků

Prestiž akce dokazoval i počet nahlášených závodníků, kterých se do české metropole sjelo bezmála devět set. Každý z nich musel projít nominací splněním limitu na národním šampionátu své vlasti.

Jeřábek začal své představení na mistrovství světa ve čtvrtek, kdy ho čekal silový trojboj v kategorii do 140 kilogramů RAW, tedy bez použití speciálních dresů. "Konkurence byla velmi silná, soupeře jsem znal z minulých závodů a dle nahlášených základních pokusů se předvídal boj do posledního zdvihu," uvedl Vladimír Jeřábek. Očekával drama, k němuž skutečně došlo. V dřepu si připsal 280 kg, v benchpressu 200 kg a v mrtvém tahu 320 kg, čímž si pohlídal soupeře z Německa i Ruska a vybojoval stříbro. 

Hned další den byl nahlášený na oblíbený mrtvý tah, jednu z disciplín silového trojboje, ve které tentokráte mohli závodníci soutěžit i samostatně. "Jít dva dny po sobě je velmi vyčerpávající a už v pátek ráno jsem zvažoval odstoupení ze závodu kvůli únavě," přiznal Jeřábek. Kdyby tak učinil, přišel by o nejvýraznější úspěch své dosavadní kariéry. "Nakonec mě nejvíce motivovala arogance ruských závodníků, kteří si mysleli, že si rozeberou stupně vítězů. Správně jsem se nahecoval, třetím pokusem zvednul 340 kg a nechal je za sebou," popsal Jeřábek svou cestu ke zlaté medaili. Před šampionátem považoval zisk medaile téměř za sci-fi, nakonec přivezl do Mostu hned dvě. Zlato a stříbro.

9.10. 2016  Vladimír Jeřábek  MS V NĚMECKU 1.misto absolutne mezi muži TOTAL RAW 850 kg při váze 117 kg.

                                                                         

 

 

http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=PJGmPkvIKkY&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DPJGmPkvIKkY%26feature%3Dyoutu.be

V roce 2013 v srpnu jsem začal spolupracovat s firmou MUSCLESPORT®. Jelikož jsem v tu dobu začínal přípravu na mistrovství světa v Bench pressu konané v Praze, spolupráce s nutriční firmou je pro sportovce určitě velké pozitivum. Díky MUSCLESPORTU® jsem se mohl připravit opravdu kvalitně, neomezoval jsem se v přijímaní jak proteinových koncentrátu ( kde jsem si oblíbil Instantized WPC 80) tak v přijímaní gaineru, které mají velký výběr příchutí, když gainer dávám 5x denně je to super, BCAA jsem používal celkem až 55 g před, při tréninku a po tréninku, dále jsem používal spoustu dalších kvalitních přípravků od Musclesportu. Takže příprava šla velice dobře na tréninku jsem se dostal v bench pressu až na 230kg RAW. Takže na závody jsem byl připraven dobře. Nakonec jsem mistrovství světa skončil na 2. místě s tímto umístěním jsem byl spokojeny, bohužel z váhy jsem nadšený nebyl 220 kg bylo pro mě málo. Potom jsem ještě odzávodil prosincové pohárovky a ukončil sezonu 2013. V roce 2014 jsem se do přípravy vrhnul s přípravky Musclesport naplno a výsledkem bylo 

Mezinarodní mistrovství v silovém trojboji Bardějov 2014 1.místo, ČR a SK pohár v Rožnově pod Radhoštěm bench 2.místo, mrtvý tah 3.místo, Mistrovství ČR gpc bench press 1.místo, Mistrovství ČR wpc bench press 1.místo, ČR a SK pohár v Trakovicích bench 1.místo z obou kol 2.místo, Mistrovství Evropy Trutnov bench press 2.místo - na těchto závodech jsem si udělal nové osobní rekordy a tři národní rekordy ve federaci GPC a WPC. Takže o kvalitě výrobku určitě nepochybuji! Už teď se těším na podzimní sezonu o dalším vývoji mých sportovních výkonu a spolupráci s Musclesportem Vás budu informovat.

Dne 10. června jsem odcestoval letecky z Brna do Anglického Eastbournu, kde jsem se účastnil Mistrovství Evropy federace GPC v Powerliftingu. Základní pokus jsem začínal na 300 kg, které byly lehké, následoval druhý pokus s 315 kg rovněž platný a před závodem jsem zjistil, že v singl mrtvém tahu je do 140 kg je 312,5 kg evropský rekord šel jsem na jistotu a o 2,5 kg jsem ho posunul, ve třetím pokusu jsem si chtěl ještě udělat osobák 322,5 kg, ale ten už byl nad moje síly už mi prostě došly baterky. Teď bude chvíli pauza a na podzim znovu u činky.

 

 

Natural Bodybuilding - INB

Rok 1985, vánoce, vánoční stromeček a pod ním dvě čtyřkilové činky - Vladanova láska k železu, cvičení a kulturistice začala! Rodák z Karviné, žijící již 11let v obci Stonava (u Karviné) začal sbírat první soutěžní zkušenosti v letech 1990-1992 s umístěními těsně pod stupni vítězů. Během těch 30let prošel sklepními posilovnami, vlastní malou (3x4m) posilovnou až po dnešní moderní fitko. K dalšímu soutěžení se vrátil až na konci roku 2008. "Jelikož jsem se celý život spoléhal výhradně na kvalitní doplňky výživy, správnou stravu a samozřejmě tvrdý trénink, přestoupil jsem na začátku roku 2009 do federace naturální kulturistiky ČSNS (světově INBA), kde je pro mně znatelný boj proti dopingu, kde jsme všichni závodníci pod celoročním monitoringem". V současnosti Vladan pracuje jako osobní trenér v karvinském fitness Arena (arenafit.cz).

"Jsem velice rád a vážím si toho, že mohu být členem teamu MUSCLESPORT, v teamu tak kvalitních a úspěšných sportovců, v teamu špičkové společnosti v oblasti doplňků výživy! S  kvalitními produkty věřím v můj nový posun vpřed!"

Největší dosavadní úspěchy :

- několikanásobný medailista MMČR

- mistr ČR 2011 (muži do 180cm)

- mezinár.mistr ČR 2014

- mezinár.mistr Slovenska 2014

- 3.místo mistr.Evropy 2013 a 2014

- vicemistr světa 2012 a 2014

- 2.místo NATURAL OLYMPIA 2013 San Diego

- 2.místo NATURAL OLYMPIA 2014 San Diego  (vše masters)

 

 

 

 

Dominika Durčáková je nadšenou všestrannou sportovkyní tělem i duší. Vystudovala management sportu a trenérství, věnovala se různým sportům od jezdectví přes zumbu po obstacle course running. V poslední době propadla horskému kolu. 

 

2016: 

3. místo Mistrovství světa masters ve sjezdu na horském kole (downhill), kategorie ženy 30–34 let

3. místo MČR ve sjezdu na horském kole (downhill), kategorie ženy

1. místo celkově v seriálu Moravskoslovenský downhill cup, kategorie ženy

2. místo celkově v polském seriálu Local series of Downhill, kategorie ženy

2. místo celkově v seriálu Enduroserie.cz, kategorie RACE ženy

+ mnohá další vítězství a umístění v jednotlivých závodech ve sjezdu a enduru

 

2015:

11. místo Mistrovství Evropy Spartan race, kategorie ELITE ženy

1. místo celkově v seriálu Enduroserie.cz, kategorie HOBBY ženy

 

Sport miluju, sportem žiju a doufám, že bude náplní mého života ještě hodně dlouho. Několika sportům jsem se věnovala a věnuju závodně nebo profesionálně (dříve profesionálně zumbě a jezdectví, nyní závodně horskému kolu), dalším sportům se věnuju občas rekreačně (běh, plavání, posilování, jízda na kolečkových bruslích, squash atd.). Také jsem měla možnost stát na druhé straně jako trenér a věnovat se lidem i koním. Proto vím, jak důležitá je pro tělo (nejen lidské) správná strava. A je jedno, jestli jste úplný hobbík, který si zasportuje dvakrát týdně pro radost, nebo profík. Jednoduše řečeno, aby vám tělo sloužilo tak, jak má, musíte se o něho starat. Zásobovat ho všemi látkami, které k pohybu potřebuje a o které si říká. A u Musclesportu najdete všechno, co vaše tělo potřebuje. Kvalitně zpracované, nutričně vyvážené a hlavně super chutné. Poslouchejte své tělo a ono vás donese tam, kam chcete! D.  

 

 

 

Jmenuji se Jakub Pekař. Je mi 22 let a mou disciplínou je downhill (sjezd na horském kole). Vedu a závodím za vlastní tým ROCKBIKE.CZ. Na tomto sportu miluji adrenalin, cestování a přírodu. Downhillu jsem propadl ve 13 letech. Začátky byly dost těžké a bolestivé, ale postupem času jsem se vypracoval. Nejsem typ jezdce, který sedne na kolo a hned vyhraje mistrovství světa, musel jsem si to pořádně odmakat. Jinak mám rád všechny sporty a ničemu se nebráním.

Mým největším dosavadním úspěchem je start na Mistrovství světa a start na Světových pohárech v kategorii junior.

Letos plánuji start na Světovém poháru, kde poměřím své síly se 150 nejlepšími jezdci z celého světa. Dále chci uspět na Mistrovství Evropy a objet Evropský pohár s co nejlepším výsledkem.

 

Postupem času jsem zjistil, že tělo není stroj a že bez pořádné stravy a doplňků to prostě nejde. Proto i já nedám dopustit na produkty Musclesport. Hlavně na instantní BCAA, se kterými můžu odjet tvrdé tréninky, a také na vícesložkový protein MAXI. Doplňky mi zkracují dobu regenerace, zvyšují výkonnost a pomáhají mi dostat se blíž k mému cíli. Proto jsem moc rád, že jsem navázal spolupráci s firmou MUSCLESPORT.

 

Největší dosavadní úspěchy v downhillu:

  • Start na Mistrovství světa a start na Světových pohárech
  • Umisťuji se v TOP 10 v ČR
  • 9. místo MČR 2016

 

Ostatní sporty:

3. místo MČR Bench Press Raw 2016

1. místo MČR středních škol ve stolním fotbalu 2014

Pokud najdete v jiném internetovém obchodě nižší cenu než u nás (netýká se zboží, které někteří prodejci prodávají s prošlou expirací nebo jako zboží v akci), MY JI VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE DOROVNÁME. Napište nám :)

(povinné)
Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.