STIMULANTY

MUSCLESPORT

OBJEDNÁVKY: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

STIMULANTY (8 produktů)

Tribulus Ultra 800 mg 90 cps.

340 Kč 279 Kč
Koupeno 3609x
detail

Tribulus Ultra 800 mg 270 cps.

799 Kč 679 Kč
Koupeno 3120x
detail

NO - Exploder 300 cps.

496 Kč 429 Kč
Koupeno 3062x
detail

NO Exploder Drink 600 g

599 Kč 471 Kč
Koupeno 5627x
detail

N.O. Exploder drink 30g

42 Kč
Koupeno 3249x
detail

Caffeine + Synephrine 90 kapslí

189 Kč 139 Kč
Koupeno 4094x
detail

CAFFEINE PACK

611 Kč 498 Kč
Koupeno 41x
detail

1

Stimulanty

jsou přípravky, které stimulují psychický i fyzický výkon. Pomáhají zvyšovat koncentraci a pomáhají odstraňovat únavu. Simulanty a energizéry celkově zvyšují připravenost organismu k danému výkonu, nejčastěji k výkonnostním a silovým sportům. Zlepšují psychickou aktivitu a přispívají k mobilizaci tukových zásob a způsobují, že pracující sval  využívá tuk jako zdroj energie.

Anabolizéry před tréninkem

Co jsou anabolizéry?

Anabolizéry pomáhají nastartovat svalový růst. Zvyšují hladinu testosteronu a růstových hormonů v těle. Po pravidelné konzumaci anabolizérů se bude svalová hmota tvořit rychleji, efektivněji a navíc bude velmi kvalitní. Po náročném výkonu se Vaše svaly dobře zregenerují a Vy tak budete moci opět pokračovat ve cvičení.

Anabolizéry jako doplňky výživy

Anabolizéry zvyšují svalový objem cvičených partií. Maximální efekt se dostaví při pravidelném užívání, o kterém Vám doporučujeme poradit se s našimi poradci nebo trenérem ve Vašem fitness centru.

Mezi nejznámější anabolizéry patří Nitrix Oxid, který obsahuje L-Arginin, zvyšuje hladinu oxidu dusného a tím podporuje rychlejší nárust svalové hmoty, Tribulus, který obsahuje výtažek z rostliny Tribulus Terrestris, což je přírodní stimulátor testosteronu, a HMB - Hydroxymethyl Butyrate s anabolickými účinky při tréninku.

 

 

Mgr. Lubomír Krhut dodává:

Stimulanty jsou  látky které ovlivňují některé reakce organismu a to zvýšením činnosti některých orgánů či žláz.V kulturistice a silových sportech máme stimulanty. Neurotransmitální - tedy takové,které stimulují nervovou soustavu a zlepšují nervový přenos. Hormonální stimulují činnost žláz k vyšší aktivitě.(testosteron, růstový hormon.)

 

Dávkování :

U neurostimulantů se většinou dodržuje dávkování od výrobce a to cca 30-60 minut před zátěží.U hormonálních stimulantů je nutno dávkovat dlouhodobě a stabilně jelikož stimulace se projeví zvýšením hladiny daného hormonu v rámci % nikoliv násobku. Obvykle se dávkuje dva až třikrát denně.

 

 V dnešní době lze zakoupit energizéry (stimulanty) v nejrůznějších formách. Všechny tyto formy jsou praktické, dodají tělu potřebnou energii a mají příjemnou chuť. Mezi nejoblíbenější energizéry patří energetické nápoje s rychlým nástupem účinku, energetické gely, které využívají zejména vrcholoví sportovci, energetické kapsle usnadňují přesné dávkování a energizéry v prášku, které se dají snadno rozmíchat v oblíbeném nápoji. 

Zdrojem energie pro svalovou práci bývají nejčastěji jednoduché a složené cukry. Energetické nápoje obvykle obsahují kofein nebo taurin. Speciální energizéry neobsahují téměř žádné sacharidy. Jejich složení je v optimálních poměrech takové, aby došlo ke stimulaci mozku a k využití vlastních energetických zdrojů. Pro zvýšení energetického potenciálu je do přípravků přidáván kreatin.