FRESH SMILE Musclesport +Silikonová forma Lékué+MAXI Protein 30 g

MUSCLESPORT

OBJEDNÁVKY: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč
Náš tip

NOČNÍ PROTEIN

Noční několikahodinové přerušení dodávky bílkovin znamená pro organismus snížení hladiny aminokyselin v krvi a tím i ohrožení procesů regenerace a tvorby svalové hmoty během nočního klidu, kdy jsou pro tyto anabolické procesy optimální podmínky. Příjem takzvaných „pomalých“ bílkovin před spaním, tedy bílkovin kaseinového typu, které se pomalu tráví a vstřebávají, je vzhledem k této skutečnosti velmi důležitý.

NYNÍ V AKCI 3145 g

FRESH SMILE Musclesport +Silikonová forma Lékué+MAXI Protein 30 g

Cena: 390 Kč
Cena bez DPH: 339,13 Kč
Koupeno: 896x
Dostupnost: skladem
Počet kusů:
koupit

FRESH SMILE Musclesport +Silikonová forma Lékué+MAXI Protein 30 g

FRESH SMILE MUSCLESPORT - peppermintové kuličky bez cukru!

+ Silikonová forma na omeletu + tester Professional MAXI Protein

 

(na tento produkt se nevztahují žádné slevy) 

Velký vliv na váš dech mají potraviny. Pokud si myslíte, že viníky jsou nejčastěji cibule a česnek, možná budete překvapeni. Špatným dechem často trpí milovníci masa, protože jeho zahnívající částečky, které i po vypláchnutí úst zůstávají v okolí dásní, mezi zuby a pod korunkami, jsou pro bakterie zvláště atraktivní prostředí.

K zapáchajícímu dechu přispívají i některé diety. Dieta, která je založena na vysokém příjmu bílkovin a nízkém příjmu sacharidů, vám zmenší  obvod pasu, ale vaše okolí se od vás bude odtahovat.

Konzumace méně než 100 gramů sacharidů denně spouští metabolický stav zvaný ketóza, který způsobuje, že vaše tělo spaluje tuky namísto cukrů. A právě ketóza je neblaze proslulá tím, že způsobuje špatný dech.

 

 

 

Složení: rostlinný olej, želatina, glyicerin. Příchutě: menthol peppermint, máta. Náhradní sladidla: aspartam (E951) sukraloza(E955), sorbitol. Sojový lecithin. Barvivo:(E132)

Uchovejte v chladu a suchu!

 

 

Fresh Smile MUSCLESPORT® jsou dodávány ve skleněném obalu tvaru laboratorní zkumavky o obsahu 18 peppermintových kuliček.

 

 + Silikonová forma LÉKUÉ na omeletu. Podrobné informace zde:

 +Tester Professional MAXI Protein. Podrobné informace zde:

Výrobce: MUSCLESPORT

HODNOCENÍ PRODUKTU:

Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.

Zatim žádné příspěvky