Taurine Caps Pure 90 cps.

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

Taurine Caps Pure 90 cps.

Cena: 179 Kč
Cena bez DPH: 155,65 Kč
Koupeno: 2164x
Dostupnost: skladem
Počet kusů:
koupit

Taurine Caps Pure 90 cps.

  TAURINE CAPS PURE 750 mg 90 cps.

 

Charakteristika: Taurine Caps Pure je čistý taurin v želatinových kapslích. Taurin (kyselina 2-amino-ethansulfonová) je organická kyselina, jelikož je derivátem aminokyseliny cysteinu, řadí se mezi aminokyseliny.

Taurin má svůj vysoký význam ve sportovní výživě hlavně proto, že působí jako katalyzátro/nosič zajišťující vstřebávání glukózy a aminokyselin do svalových buněk. Má pozitivní vliv na rychlost regenerace, oddaluje únavu a zvyšuje koncentraci.

Taurin má důležitý efekt i pro snižování hladiny kyseliny mléčné při intenzivních trénincích, díky hydrataci zvyšuje objem svalových buněk a pomáhá udržovat minerální rovnováhu - tedy potlačovat riziko svalových křečí.

Díky taurinu pracuje srdce při sportovním výkonu hospodárněji a efektněji – zvyšuje totiž sílu srdečních kontrakcí za současného poklesu tepové frekvence. „Natahuje“ glukózu a aminokyseliny do svalových buněk a tedy působí anabolicky jako inzulin, ale bez toho, že by snižoval hladinu krevního cukru.

 

Taurin jakožto stimulant výkonu:

oddaluje pocit únavy při cvičení

zvyšuje koncentraci při fyzické i duševní práci

podporuje činnost mozku

zvyšuje koncentraci na sportovní výkon a toleranci na stres

zlepšuje koordinaci pohybů,urychluje přenos nervových vzruchů a nastoluje psychickou                    pohodu,  protože odstraňuje úzkost

zvyšuje psychickou odolnost 

 

Taurin je velmi rozšířenou aminokyselinou v lidském organismu. Taurin vtahuje glukózu a aminokyseliny do svalových buněk a tím urychluje zotavení po tréninku. Celkově zlepšuje koncentraci a oddaluje nástup únavy během zátěže.

 

Dávkování: ve dnech tréninku se doporučuje užívat 2 kapsle Taurine Caps Pure 30 minut před tréninkem a 2 kapsle po tréninku. Maximální denní dávka jsou 4 kaplse.

 

Složení: taurin, stearan hořečnatý, fosforečnan trojvápenatý, želatinová tobolka

 

Omezení: Není vhodné pro dětit, těhotné ženy a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí na některou z použitých surovin. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Nutritional values

1 capsule

Taurine

750 mg

                  

Distributor: Jana Altrichterová

HODNOCENÍ

Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.
miloš 20.05.2017 16:53

Kdo ví o čem je zdraví u sportu, taurin bere. Tady maj čistej za super cenu

HYNEK JARÝ 09.03.2017 10:58

Taurin jsem dlouho přehlížel a nepovažoval ho za důležitý. CHYBA! Kdo se cvičením zabývá déle a sportovní výživě rozumí, taurin užívá a i já už vím proč.