Night Extralong Protein 3 405 g

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

Night Extralong Protein 3 405 g

2 577 Kč 1 999 Kč
Cena bez DPH: 1 738,26 Kč
Koupeno: 223x
Dostupnost: skladem
Počet kusů:
koupit

Night Extralong Protein 3 405 g

AKČNÍ NABÍDKA NIGHT EXTRA LONG PROTEIN 3 x 1135 g

(Vámi vybrané příchutě uveďte do poznámky v objednávce) 

 

Příchutě: vanilka, čokoláda, bílá čokoláda, jahoda, banán, višeň-jogurt, černý rzbíz-jogurt, jablko-skořice, lískový oříšek, pistácie-kokos


Charakteristika: Night Extralong Protein je jedinečnou kombinací několika významných proteinových zdrojů  (koncentrátu – WPC, hydrolyzovaného kolagenu, micelárního kaseinu, kaseinátu vápenatého), doplněných o volné aminokyseliny (glutamin, BCAA, glycin) a o vyvážené spektrum nejdůležitějších vitaminů a stopových prvků. Night Extralong Protein se používá buď před spaním nebo ve dnech, kdy nelze zajistit vyrovnaný příjem proteinů během dne. NIGHT EXTRA LONG PROTEIN  patří do skupiny proteinů s maximálně prodlouženým působením bílkovin, jejich účinek trvá 5 i více hodin.


Je noční protein důležitý? Proč ho mám zařadit do svého jídelníčku?
Jedna z hlavních zásad stravování kulturisty je častá frekvence příjmu bílkovin, a to každé tři hodiny. Aminokyseliny si totiž organismus neumí uložit do zásoby a je tedy třeba častou konzumací bílkovin zajistit stálou, vysokou hladinu aminokyselin v krvi, která je důležitá pro tvorbu a obnovu svalové hmoty (proteosyntéza).

Noční několikahodinové přerušení dodávky bílkovin znamená pro organismus snížení hladiny aminokyselin v krvi a tím i ohrožení procesů regenerace a tvorby svalové hmoty během nočního klidu, kdy jsou pro tyto anabolické procesy optimální podmínky. Příjem takzvaných „pomalých“ bílkovin před spaním, tedy bílkovin kaseinového typu, které se pomalu tráví a vstřebávají, je vzhledem k této skutečnosti velmi důležitý.

 

  prodloužené vstřebávání proteinů (až na 8 hodin)

  použité suroviny v nejvyšší kvalitě

  výborná a rychlá rozpustnost ve studené vodě

  velmi vysoká využitelnost a dobrá stravitelnost

  posílení vázaných aminokyselin volnými

  široký výběr chuťových variant


Dávkování: Jednotlivá dávka se připravuje jako instantní nápoj, 30 g prášku se rozmíchá ve 150 ml studené vody. Doporučuje se užívat večer před spaním.

Složení: Syrovátkový proteinový koncentrát WPC, hydrolyzovaný kolagen, micelární kasein, kaseinát vápenatý, sušené ovoce a aroma dle příchuti, L-glutamin, L-glycin, BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), taurin, L-askorbová kyselina, maltodextrin, xanthan, vitaminy (dl-alfa-tokoferolacetát, nikotinamid, Ca pantothenát, Pyridoxin HCl, Riboflavin, Thiamin nitrát mononitrát, listová kys., d-biotin, vit. B12), citran zinečnatý, laktát hořečnatý, náhradní sladidla (acesulfam K, sukralóza, stevia), barvicí přísady dle příchuti (čokoláda – kakao, čokoládové barvivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína; višeň-jogurt – karmína; černý rybíz – práškové acai", pistacie-kokos - spirulina).

 


Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.Obsahuje alergenní látky: z mléka, vajec a sóji (lecitin), příchuť kokos-pistácie obsahuje části kokosových ořechů, příchuť lískový ořech obsahuje části lískových jader. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

 

Orientační informace k proteinové složce: (Upozornění: Uváděny jsou průměrné hodnoty, které se během roku i šarží surovin mohou částečně měnit v důsledku odlišných vlastností výchozí surovin.)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Distributor: Jana Altrichterová

HODNOCENÍ

Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.

Zatim žádné příspěvky