Ketodiet pack

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

ketodiet pack

1 998 Kč 1 772 Kč
Cena bez DPH: 1 540,87 Kč
Koupeno: 569x
Dostupnost: skladem
Počet kusů:
koupit

ketodiet pack

BALÍČEK VHODNÝ PRO KETOGENNÍ, ČI JAKOUKOLIV JINOU PROTEINOVOU DIETU

(Tento balíček obsahuje níže uvedené produkty za zvýhodněnou cenu) 

Keto dieta je způsob, jak přimět tělo k tomu, aby si myslelo, že se nachází v kaloricky restriktivním režimu. Když ve stravě dojde k vyloučení sacharidů, začne tělo v první řadě jako náhradního zdroje energie využívat bílkoviny  svalové tkáně. Pokud však strava obsahuje adekvátní množství bílkovin, pak přijímané bílkoviny napomáhají ochránit svalovou hmotu před degradací a současně nutí organismus využívat v přednostní míře uložené tukové zásoby. Ke zjištění toho, zda se organismus nachází ve stavu ketózy či nikoliv, lze provést vyšetření ze vzorku moče pomocí diagnostických proužků (dostupné v lékárně), díky nimž lze i v domácích podmínkách detekovat ketogenní látky. Abyste mohli začít s ketogenní dietou, je nejprve zapotřebí zapomenout na jakékoliv zdroje sacharidů. Ovesné vločky, těstoviny, rýže, pečivo, brambory, luštěniny, mléko či dokonce ovoce, to všechno a mnohé další jsou v ketogenní dietě zapovězené potraviny. Během dvou až tří dnů dojde k postupnému vyčerpáníglykogenových zásob a tělo začne jako zdroj energie využívat především tuky. Mezi vhodné potraviny patří naopak ryby, hovězí maso, krůtí či kuřecí maso, vejce a tvrdé sýry, ze zeleniny pak ledový salát, špenát, cuketa a brokolice.

 

1. FRESH SMILE MUSCLESPORT - peppermintové kuličky bez cukru!

 Podrobné info o tomto produktu najdete zde:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

2. WHEY PROTEIN ISOLATE 1135g  

(vámi vybranou příchuť - vanilkajahodabanánčokoláda uveďte prosím do poznámky v objednávce)

Charakteristika: Whey Isolate je zdrojem vysoce koncentrovaného syrovátkového proteinu (WPI). Vysoký obsah proteinů, minimální obsah zbytkových sacharidů a tuků přináší tu nejvyšší možnou využitelnost proteinového preparátu pro růst a regeneraci svalové hmoty.

 

Syrovátkový proteinový izolát (WPI) patří do skupiny rychle vstřebatelných proteinů s nejvyšší účinností. Je pro něj charakteristické velmi dobré zastoupení potřebných aminokyselin.

 

  použité suroviny v nejvyšší kvalitě

  výborná a rychlá rozpustnost ve studené vodě

  velmi vysoká využitelnost a dobrá stravitelnost

  jedinečné spektrum aminokyselin

 

 

Dávkování: Jednotlivá dávka se připravuje jako instantní nápoj, 30 g prášku se rozmíchá v 150 ml studené vody. Doporučuje se užívat denně 3-4 dávky, v závislosti na tělesné hmotnosti.  

Složení: Syrovátkový proteinový izolát WPI, sojový lecithin, kousky ovoce a aroma dle příchuti, xanthan, náhradní sladidla (acesulfam K, sukralóza, stevia), barvicí látky dle příchutě (čokoláda – kakao, čokoládové barvivo; banán – riboflavin; jahoda – karmína).

 

Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.Obsahuje alergenní látky: z mléka, vajec a sóji (lecitin). Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

3. MCT OLEJ 500ml

podrobné info o tomto produktu najdetezde:

 

Charakteristika: MCT olej je tuk, který se získává frakční destilací palmového, palmojádrového a kokosového tuku. Tím se získává olejová složka, která obsahuje téměř čistý olej s obsahem mastných kyselin se střední délkou řetězce mastných kyselin (Medium Chain Triacylglycerols) C-6, C-8, C-10. MCT olej je specifická surovina, která se v organismu využívá poněkud jiným způsobem, než klasické tuky.

 

MCT olej patří mezi nejzvláštnější druhy doplňků stravy. Dají se díky němu nabírat více svaly (protože chrání proteiny před znehodnocením), dá se díky němu spalovat tuk (protože podporuje uvolňování tuku z podkoží), dá se díky němu zvyšovat výkon (protože šetří svalový glykogen). U MCT oleje se vyskytuje tzv. metabolický paradox. Pokud je ve stravě zajištěn dostatečný příjem proteinů a sacharidů, pomáhá MCT olej spíše nárůstu hmotnosti. Pokud příjem sacharidů a proteinů omezíme, MCT olej nám pomáhá spalovat tuk a zrychluje metabolismus. Je také vhodný pro vytrvalostní sportovce.

 

MCT olej může naučit organismus lépe pálit podkožní tuk. Ovšem zásadní podmínkou je, že celkový energetický příjem, a to jak z tuků, tak ze sacharidů je snížený pod obvyklé denní dávky.


MCT olej je pro účely redukční diety vhodné přijímat v malých dávkách během dne, nejlépe jako součást zálivky zeleninového salátu.

 

  přeměnu tuků na energii, dodává okamžitou energii

  šetří zásoby glykogenu

  odbourávání podkožního tuku

  zabraňuje přeměně proteinů na energii

  ideální pro ochranu a nárůst svalové hmoty

 výborný pro rýsovací fázi a redukční diety

 

Dávkování: MCT olej se zásadně konzumuje s jídlem, nejlépe přidáním do zeleninových salátů. Případně lze přidat do džusu nebo jogurtu. Vhodné je začít příjem po menších dávkách, zpravidla se přijímá 3 až 5 ml denně. Postupně lze zvyšovat dávku až na 30 ml denně.


Proteiny (bílkoviny) jako nejcennější složka potravy jsou v centru pozornosti sportovců, zejména silových. Snaží se je doplňovat co nejdříve po skončení sportovního výkonu, což může vést k tomu, že organismus je místo stavebních účelů využije pouze pro účely energetické. Laicky řečeno, místo toho, aby z nich vznikly svaly, tak se proteiny spálí, neboli odbourají, aby se přednostně obnovil vyčerpaný glykogen ve svalech. Pokud se tomu má zabránit, je vhodné do proteinového nápoje přidat před mixováním 1 - 3 lžičky MCT oleje. Podobně je vhodné přidat MCT olej k jídlům s vyšším obsahem bílkovin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

4.   NO FAT 90 cps.

Spalovač před tréninkem

 

Spalovače tuků se staly hitem při hubnutí. Jedná se o velmi rozmanitou skupinu látek, které působí především na bázi zrychlení metabolismu organismu. Názory na jejich účinek jsou různé. Bohužel se ještě nepodařilo vyrobit přípravek, který by fungoval pro všechny stejně. Spalovače tuků doporučujeme každému individuálně vyzkoušet na svém organismu a podle toho se dále rozhodnout.

Maximální účinnost spalovačů tuků záleží nejen na dosahované fyzické aktivitě, ale i na Vaší životosprávě a životním stylu. Spalovače se dají rozdělit do několika skupin dle obsahu účinné látky.

 

 podporuje snižování množství tělesného tuku ve vašem organismu 

 výrazně podporuje snížení tukových zásob

 

Výrobek NO FAT právem patří do skupiny výrobků, nazývaných „spalovače tuků“. Ačkoli jeho jedinečné složení není koncipováno pouze na spalování tuku, zároveň zrychluje metabolismus a snižuje vstřebávání tuků a sacharidů z potravy. Síla jeho účinnosti spočívá ve vyvážené kombinaci látek s různým způsobem působení na redukci podkožního tuku.

 

NO FAT se užívá 1 tobolka ráno před snídaní a zbývající 2 tobolky během odpoledne. V tréninkových dnech 30 až 60 minut před tréninkem. Pro dosažení maximálního efektu není potřeba užívat další podpůrné preparáty, avšak bez adekvátní úpravy stravy se neobejdete.

 

Návod použití: doporučená denní dávka činí 3 tobolky, nesmí se překročit. Užívá se 3x denně jedna tobolka, nejlépe před sportovním výkonem

Složení: extrakt zeleného čaje, citrus auratinum (hořká kůra), kofein, L-karnitin tartrát, pepřový extrakt (Piper nigrum), L-phenylalanin, extrakt zelené kávy, nosič: maltodextrin, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, staran hořečnatý, želatinová tobolka

 

Nutriční údaje:

 

ve 100 g

 3 kapsle

1 kapsle

Zelený čaj, extrakt

16,14 g

300 mg

100 mg

Citrus aurantium (hořká kůra)

16,14 g

300 mg

100 mg

Kofein

10,76 g

200 mg

66,6 mg

L-Karnitin

5,38 g

100 mg

33,3 mg

Pepřový extrakt

0,80 g

15 mg

5 mg

Zelená káva, extrakt

0,53 g

10 mg

3,3 mg

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

5.MULTIVITAMIN  90 tablet

 Ve 3 tabletách je obsaženo 100 % DDD vitaminů a 30 % DDD stopových prvků. Vzhledem k radikálnímu omezení příjmu ovoce a některé zeleniny v průběhu ketogenní diety, je nutné tělu chybějící vitamíny dodat. Podrobné informace k tomuto produktu najdete zde:

 

 

 

 

 

 

 

Distributor: Jana Altrichterová
Poznámka: příchuť Whey Protein ISOLATE uveďte do poznámky

HODNOCENÍ

Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.
Libor 06.01.2019 20:57

souhlas s předchozími...

Libor 06.01.2019 20:56

souhlas s předchozími...

hana holubová 06.01.2019 20:55

Měla jsem a mohu doporučit. Mnohem chutnější protein než z eshopu ketodiet a složením taky lepší-víc proteinů a min sacharidu.

petra 09.03.2018 23:43

JSEM V KETODIETĚ A TENTO BALÍČEK MI BYL DOPORUČEN A JE SKVĚLÝ. Ráda bych touto cestou doporučila dále, protože naprosto splnuje požadavky ketodiety a je mnohem levnější, než podobné produkty přímo na stránce ketodiet. A navíc tento protein je asi stokrát chutnější!!

Evča 18.07.2017 21:28

Dobrý den,
držím ketogenní dietu již druhý měsíc. Nyní jsem narazila na tyto stránky a musím uznat, žě tyto produkty mi vyhovují k mé dietě více než zboží z KetoFit nebo KetoDiet (mám vyzkoušené obě firmy). Složení výrobků od Musclesport je mnohem lepší než složení zmíněných firem! V těchto produktech je minimum sacharidů, což je základ mé diety.