AMA - 540 tablet

MUSCLESPORT

KONTAKT: 777 515 887 Po-Pá: 8:00-17:00 hod
0 ks za 0 Kč

AMA - 540 tablet

912 Kč 829 Kč
Cena bez DPH: 720,87 Kč
Koupeno: 4455x
Dostupnost: skladem
Počet kusů:
koupit

AMA - 540 tablet

   AMA  (Amino-Muscle-Analog) -příchuť: rakytník

 Kopie lidského svalu 

Charakteristika: AMA je unikátní směs volných aminokyselin. Slouží pro vysoce účinnou regeneraci a růst svalové hmoty.

 

Hlavní filozofií AMA  je dodat svalové hmotě aminokyseliny v té nejefektivnější podobě (čisté, volné) a navíc vzájemném poměru, který je lidskému svalu nejpřirozenější. Jednotlivé aminokyseliny, tedy pouze ty, které jsou významné pro regeneraci a růst svalové hmoty jsou v AMA  zastoupeny ve stejném poměru, jaký je typický pro lidský sval. Navíc jsou aminokyseliny doplněny o pomocné látky, které maximálně zvyšují jejich využitelnost a rychlost vstřebávání ,jsou obohaceny o vitamin B6. 

 

  použité suroviny v nejvyšší kvalitě

  výborná a rychlá vstřebatelnost

  synergický efekt aminokyselin a dalších složek

  okamžitý účinek

 velice rychlá regenerace svalů

 

 

 

 

Dávkování: doporučuje se užívat 6 až 9 tablet denně. V tréninkových dnech se užívají 3 až 4 tablety asi 60 minut před sportovním výkonem a 3 až 5 tablet těsně po něm. Ve dnech bez tréninku se užívají 2 až 3 tablety 3x denně. Maximální denní povolená dávka je 12 tablet. 

 

Složení: volné aminokyseliny (L-Glutamin, L-Lysin, L-Leucin, Kyselina L-Asparagová, L-Arginin, L-Alanin, L-Valin, L-Serin, L-Prolin, Glycin, L-Methionin, L-Isoleucin, L-Threonin, L-Phenylalanin, L-Tyrosin, L-Histidin, L-Cystein, L-Tryptophan), pomocné tabletovací látky (mikrokrystalická celuloza, laktóza, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), náhradní sladidla (sorbitol, sukralóza, acesulfam K), okyselující látka (kyselina citrónová), rakytníkové aroma, barvivo (šťáva z červené řepy), pyridoxin HCl (vitamin B6)   

 

Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a pro osoby s nesnášenlivostí na některou z použitých surovin. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Obsahuje alergenní látku – laktózu. Nenahrazuje pestrou stravu.

 

 

                                                                                              

Distributor: Jana Altrichterová
Příchuť-/varianta: RAKYTNÍK

HODNOCENÍ

Všechny osobní údaje budou zpracovány v rozsahu a za účelem blíže vymezeným v informaci o zpracování osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu trvání stejného předmětu podnikání správce. Osobní údaje mohou být předány vybraným třetím uvedeným v informaci o zpracování osobních údajů.
Rudolf sedlčanský 18.04.2018 08:11

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za super rychlou dodávku zboží, včera po obědě jsem objednal a ted balík převzal. Nejen, že zboží přišlo perfektně zabaleno, ale našel jsem v balíku ještě jedny tyto skvělé AMA navíc. Volal jsem na firmu, abych na tuto chybu upozornil, a zboží vrátil. K mému OBROVSKÉMU překvapení mi bylo řečeno, že to není chyba, že mi balení AMA bylo zasláno zdarma proto, že jsem stálý zákazník a navíc jsem měl včera svátek. Tak to je pecka-skvělý přístup, ještě nikdy se mi nic podobného nestalo, děkuji tento obchod mohu všem DOPORUČIT!

Pavel Musil 18.04.2018 07:59

Tyhle aminokyseliny jsou perfektní. Nevěřil jsem tomu, že po nich dříve přestanou bolet svaly, ale opravdu je to znát!
Navíc nemaj tu hnusnou pachuť, jako jiný

Ctibor Janeček 29.01.2018 00:24

Je na to hrozně malá reklama. Což je škoda, protože to je jeden z nejlepších suplementů na trhu. Funguje rychle a nemá vedlejší účinky.

Ivan Jalovec 18.07.2017 19:58

AMA jsem neznal vůbec, zkusil jsem na doporučení známých a potvrzuji, že fungují lépe, než BCAA. a PŘÍJEMNÁ CHUŤ- bez hořké pachuti mne mile překvapila.